الکساندرایت لوترونیک

,

فهرست مطالب

دستگاه لیزر الکساندرایت لوترونیک

دستگاه لیزر الکساندرایت لوترونیک یکی از قوی ترین و جدید ترین دستگاه های لیزر موهای زائد در دنیا می باشد، دلیل محبوبت این دستگاه از جمله موارد زیر است.

  • بدون درد
  • بدون بازگشت
  • مناسب تمام رنگ پوست ها
  • مناسب سن های مختلف

در بالا فقط چند مورد از بارز ترین مزایای این دستگاه را نام بردیم که در کلینیک زیبایی مدیان انجام می شود

لیزر موهای زائد توسط پزشک

این مورد را خیلی خیلی جدی بگیرید لیزر موهای زائد یک کار تخصصی بحساب می آید و باید توسط پزشک مربوط انجام شود یا اپراتور های دوره دیده و دارای کدرک در غیر این صورت ممکن است عوارض بدی را به همراه داشته باشد.

لیزر لوترونیک چیست؟

دستگاه لیزر  موهای زائد کلینیک تخصصی مدیان یکی از تاثیرگذار ترین و پیشرفته ترین دستگاه های موجود در دنیا است. این دستگاه با نام تجاری کلاریتی clarity ساخته کمپانی لوترونیک lutronic کشور کره است. در ادامه نگاهی کلی به مزایای این دستگاه لیزر مو داریم…

بدون نیاز به استفاده از سر کننده

بی حس کننده ها در بسیاری از دستگاه ها مورد استفاده قرار میگیرند این در صورتی ست که خود ژل های بی حسی در بسیاری از موارد دردسر زاد می شوند و ممکن است با پوست های مختلف هماهنگی نداشته باشد و حتی تاثیر لیزر را کم می کنند دستگاه کلاریتی لوترونیک احتیاجی به ژل بی حسی ندارد زیرا که اصلا این دستگاه با درد همراه نیست.

سر های یکبار مصرف

این مورد که دستگاه سری های یکبار مصرف داشته باشه تقریبا مهم ترین مزیت این دستگاه است جدا از رعایت بهداشت فردی این مورد کارای دستگاه را نیز بالا می برد

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *