تزریق بوتاکس

فهرست مطالب

بوتاکس

بوتاکس در حقیقت تشکیل شده و ساخته شده از سمی به نام بوتولینوم است، اما نترسید این سم از نوع سود آور است نه زیان بار و اگر توسط متخصص و در جای درست تزریق شود بسیار مفید و بی خطر می باشد.

بوتاکس کار فلج کردن عضالانی را دارد که معمولا روی صورت بوده و باعث چین و چروک های صورت و پیشانی می شود، اگر شنیده باشید بوتاکس  برای زیر بغل و کف دست نیز استفاده می شود که بهترین راه برای از بین بردن عرق دست و زیر بغل می باشد و با فلج کردم رگ های این نواحی این کار را انجام می دهد، در نتیجه بوتاکس بجز تاثیرات زیبایی برای از بین بردن عرق های آزار دهنده نیز مورد استفاده می باشد.

بوتاکس یکی از محبوب ترین و پر هوادار ترین خدمات پوستی به حساب می آید که هم بین خانوم ها و هم آقایان محبوبیت دارد، آقایان بیشتر برای از بین بردن چین و چرک های پیشانی و خانوم ها برای پر کردن ناحیه های خالی صورت از بوتاکس استفاده می کنند.

فرق بوتاکس با تزریق ژل

اینکه بوتاکس همان تزریق ژل هست یکی از رایج ترین اشتباهات بین زیباجویان عزیز می باشد، فراید تاثیرگذاری و نوع عملکرد بوتاکس با تزریق ژل کاملا متفاوت است، ژل ها در حقیقت میان چین و چروک ها را پر می کنند اما بوتاکس باعث کس آمدن پوست می شود پس نوع عملکرد این دو با هم کامل متفاوت است.

بوتاکس برای کدام نواحی انجام می شود؟

همانطور که در بالا به اختصار اشاره کردیم، بوتاکس برای صورت، زیر بغل، کف دست و شایع ترین آن تزریق روی شکم است که به آن تزریق پاکلاغی نیز می گویند، جدا از آن برای ناحیه ی زیر چشم نیز بسیار استفاده می شود.

نقاهت بوتاکس

انجام و تزریق بوتاکس بسیار ساده و بدون دردسر است و تقریبا هیچ نوع دوره ی نقاهتی در پیش ندارد

انجام بوتاکس توسط پزشک

در ابتدای مقاله به اهمیت تزریق بوتاکس اشاره کردیم پس حتما باید متوجه شده باشید که این کار فقط باید توسط پزشک متخصص انجام شود و به هیچ عنوان به سالن های زیبایی یا آرایشگاه ها اعتماد نکنید، ما در کلینیک مدیان توسط پزشک متخصص برای شما این کار را انجام خواهیک داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *