لیزر کیوسوئیچ

فهرست مطالب

لیزر کیوسوئیچ

لیزر کیوسوئیچ یکی از خدمات پر کاربرد پوستی در کلینیک زیبایی بحساب می آید، این دستگاه وظیفه ی از بین بردن جای لک، جوش و ..  را دارد لک هایی که با بالا رفتن سن معمولا روی صورت نمایان می شود و یا حتی بعضی از جوانان بعد از گذراندن دوران بلوغ این لک ها را با خود به سنسن جوای می برند. دستگاه کیوسوئیچ با لیزر ۱۰۶۴ نانومتری روی سطح پوست تابانه شده و باعث از بین بردن جای لک ها و جوش ها و در نهایت صاف شدن سطح پوست می شود.

تعداد جلسات کیوسوئیچ

عموما تعداد خاصی برای انجام جلسات کیوسوئیچ وجود ندارد و هر فرد نسبت به سن و سطح بیماری و لک ها می تواند تعداد جلسات مختلفی را لازم داشته باشد اما در سنین کم تر و میان سالی بین 3 تا 6 جلسه می تواند کارساز باشد و در سنین بالاتر شاید تا 10 جلسه نیاز باشد.

فاصله زمانی بین جلسات کیوسوئیچ

کیوسوئیچ یک دستگاه لیزر بسیار قوی بوده و بعد از انجام هر جلسه برای ترمیم پوست و فهمیدن تائیر آن روی هر پوست حداقل 2 روز زمان لازم است که به تشخیص پزشک این زمان بیشتر یا کمتر می تواند باشد.

کاربرد لیزر کیوسوئیچ؟

  • پاک کردن کامل تاتو و خالکوبی صورت و بدن .
  • حذف خالکوبی و خال های مادر زادی
  • حذف لک های پوستی و کبودی ، لکه های قهوه ای
  • حذف خال و کک و مک پوست بدن و صورت

پاک کردن تاتو با کیوسوئیچ

یکی از دلایل محبوبیت دستگاه کیوسوئیچ برای پاک کردن بسیار قوی تاتو می باشد،حتما شده از نوع تاتو خودتان بیزار یا خسته شده باشید، این دستگاه به راحتی انواع تاتو های رنگی با عمق زیاد و حتیتازه ترمیم شده را پاک خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *